Czwartek – 27.12.2018

godz. 9.00 - ul. Dunajcowa

Niedziela – 30.12.2018

godz. 14.00 - ul. Papieska, Makowa i Gołębia

Dnia 22 września odbyła się XXXI Piesza Pielgrzymka do Limanowej. Do grupy 22 PPT z parafii pw. Św. Małgorzaty w Nowym Sączu, dołączyła się dość spora gromada pielgrzymów z naszej parafii. Trasa wynosi około 25 kilometrów i była dość przyjemną wędrówką. Mimo, że na początku szlaku pogoda nie dopisywała, wszyscy dzielnie pokonywaliśmy trasę, wspólnie chwaląc Boga śpiewem i modlitwą, rozmyślając nad intencjami niesionymi w sercach oraz rozmową z siostrą czy bratem.

Grupa naszych parafian wzięła udział w 36. Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Pielgrzymi szli tradycyjnie w grupie nr 22 - św. Małgorzaty. W tym roku rozważania i konferencje przygotował i wygłosił o. Remigiusz Recław SJ. Nie obyło się bez paru bąbli na nogach i opatrunków, ale wszyscy z wielką radością dotarli na Jasną Górę. W modlitwie polecaliśmy całą naszą parafię na czele z ks. Proboszczem, a także wszystkie nasze sprawy.