1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Dzień Chorych, w czwartek święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy; w piątek wspomnienie bł. Michała Sopoćki, po wieczornej Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii ks. Sopoćki.
  2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W piątek po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na plebanię na spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  4. Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu informuje, że rozpoczyna zapisy do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2019/2020. Szczegóły na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkoły.
  5. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka dzisiaj jest: Gość niedzielny, Źródło, Niedziela, Miłujcie się, oraz dla mniejszych i większych dzieci Promyczek Dobra.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Elżbieta Nieć, Jerzy Kożuch, Helena Świder. Wieczne odpoczywanie…