Nowe pieśni naszego chóru już na kanale YouTube - Gwiazdo Jasności , Adoremus , Pokarmie naszej drogi

Informujemy, że parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu organizuje kurs przedmałżeński w dniach 8-17.06.2020. Więcej informacji oraz zgłoszenia pod numerem telefonu - 692 252 131

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania na portalu YouTube pieśni okresu Wielkanocnego, w wykonaniu naszego chóru parafialnego. Z oczywistych względów są to nagrania archiwalne a jednocześnie wciąż aktualne, bo o ponadczasowej treści. Pieśni: Zmartwychwstał Chrystus Król, Surrexit Pastor Bonus, Już Zbawiciel Jezus żyje, zostały wykonane podczas mszy św. w naszym kościele.
Dostęp do nagrań poprzez linki:

Można też użyć tag "parafia św. Heleny".
Postaramy się sukcesywnie rozbudowywać zasób utworów na różne okresy roku liturgicznego, więc proszę o odwiedziny na YouTubie, subskrybenci mogą oczywiście liczyć na powiadomienia.
Serdecznie zapraszamy do bycia i przeżywania razem choć w ten sposób, z życzeniami rychłego spotkania "na żywo".