1. Nabożeństwo majowe w niedzielę jest o godz. 1730 a w dni powszednie o godz. 1800.  
  2. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje, obchodzone tradycyjnie przed Wniebowstąpieniem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o błogosławieństwo Boże dla wszystkich pracujących na roli oraz o zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych. W piątek przypada święto św. Macieja, Ap. Również w piątek  rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.  
  3. Spotkanie formacyjne dla uczniów klas VIII przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w środę o godz. 1900 w kościele. Na to spotkanie zapraszamy uczniów z rodzicami. 
  4. W czwartek 13 maja przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Matka Boża Fatimska wciąż wzywa nas do nawrócenia, pokuty i modlitwy. Odpowiadając na Apel Maryi z Fatimy każdego 13 dnia miesiąca od maja do października będziemy organizować Nabożeństwo Fatimskie. W czwartek o godz. 2000 Msza św. a po Mszy św. modlitwa różańcowa przed figurą Matki Bożej Fatimskiej. W związku z ograniczeniami epidemicznymi nie będzie procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach fatimskich dzieci, młodzież i dorosłych z zachowaniem wymogów sanitarnych.  
  5. W przyszłą niedzielę 16 maja w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z klas trzecich na Mszach św. o godz. 1100 i 1230. Ponieważ nadal obowiązują ograniczenia co do ilości uczestników nabożeństw i Mszy św. bardzo prosimy, aby zostawić cały kościół dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Dlatego osoby, które przychodzą zwyczajowo na Mszę św. o godz. 1100 i 1230 prosimy aby wybrały inną godzinę Mszy św. lub pozostały na zewnątrz kościoła. Spowiedź św. dla dzieci, rodziców i rodzeństwa, według ustalonych, grup w sobotę od godz. 800 do 1000.  
  6. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. 
  7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: Elżbieta Kogut. Wieczne odpoczywanie …