1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

- w poniedziałek wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców NMP;
- w czwartek wspomnienie św. Marty;

- w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli;

1. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. W dniach 17-25 sierpnia 2021 r. odbędzie się 39. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Ze względu na sytuację epidemiczną, pielgrzymka przybierze formę sztafety tak jak w ubiegłym roku. Grupie 22. w udziale przypadł 2. dzień pielgrzymowania – 18 sierpnia. (środa) z prowadzeniem apelu oraz 25 sierpnia (środa) Jasna Góra. Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł. Koszty transportu: do Zabawy i z powrotem 40 zł oraz do i z Częstochowy 60 zł. W tym roku zapisy odbędą się tylko w parafii Jana Pawła II w Nowym Sączu w dniu
    7 sierpnia 2021 r. od godz. 14:00 – 19:00. Zapisów można dokonać osobiście równocześnie dokonując płatności za pielgrzymkę. Zapisu osób niepełnoletnich dokonują rodzice.
  3. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które są przeznaczone na pokrycie kosztów wykonanych prac przy naszym kościele a także za ofiary składane indywidualnie oraz dokonane wpłaty na bankowe konto parafii.
    Bóg zapłać!

cool