1. Dzisiaj o godz. 1630 Droga Krzyżowa a o godz. 1700 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po nabożeństwie Gorzkich Żali Msza święta.
  2. W dalszym ciągu możemy nabywać baranki wielkanocne i paschaliki rozprowadzane przez Caritas. Wszystkich, którzy mają taką możliwość prosimy o wsparcie materialne dla ubogich rodzin naszej parafii przez przyniesienie do kościoła produktów żywnościowych lub złożenie ofiary do skarbonki św. Antoniego. Wszystkie ofiary składane do skarbonki przez cały rok przeznaczane są na pomoc dla potrzebujących.
  3. W poniedziałek na Mszę św. o godz. 1800 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1730 Parafialny Apostolat Trzeźwości poprowadzi modlitwę różańcową. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  4. W piątek Droga Krzyżowa: o godz. 1600 dla dzieci, o 1730 dla dorosłych a o godz. 1930 dla młodzieży.
  5. Informujemy, że Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu organizuje Gminny Przegląd Palm Wielkanocnych. Ze względu na obostrzenia z powodu pandemii, organizatorzy proszą o dostarczenie w dniach 29 i 30 marca br. w godz. 1000 – 1800, tradycyjnych palm, do budynku Astro Centrum w Chełmcu, gdzie zostaną ocenione.
  6. Dnia 12 marca br. Hurtownia Farmaceutyczna NEUCA organizuje bezpłatne badanie kardiologiczne, które odbędzie się w aptece BIOS przy ul. Marcinkowickiej 46. Zapisać na badanie można się bezpośrednio w aptece lub telefonicznie nr tel. jest na plakacie.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na remont dachu naszego kościoła i za dokonane w ostatnim czasie wpłaty na bankowe konto parafii na ten cel. Zebranych zostało 23.730 zł i 50 euro. Bóg zapłać.
  8. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka.
  9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: Lucjan Szkaradek. Wieczne odpoczywanie …