1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
    • - w poniedziałek Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów diecezji
    • - w środę Świętego Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
    • - w czwartek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
    • - w sobotę Świętego Szymona z Lipnicy, prezbitera
  2. Nabożeństwo fatimskie, połączone z uroczystą procesją wokół kościoła będzie w poniedziałek 13 lipca o godz. 20.00. Pomimo, że jest to okres wakacji i urlopów odpowiedzmy naszą wiarą na apel Maryi z Fatimy, która wzywa nas do pokuty i nawrócenia. W poniedziałek nie będzie Mszy św. o godz. 18.00
  3. Dziękujemy wszystkim parafianom z poszczególnych rejonów parafii za właściwe potraktowanie czasu adoracji Jezusa Eucharystycznego w dniu parafialnej adoracji, która miała miejsce w ostatni piątek. Szczególnie dziękujemy tym, którzy w imieniu rejonu parafii przygotowali i przeprowadzili wspólne modlitwy. Bóg zapłać.
  4. W parafii św. Jana Pawła II będzie można zapisać się w dniu 19 lipca na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską. Szczegóły w Gablocie Ogłoszeń.
  5. Mając na uwadze dbałość o czystość Naszej Gminy Chełmiec przeprowadzona zostanie zbiórka odpadów wielkogabarytowych tzw. „wystawka”. Odpady trzeba wystawić przed posesję do godz. 6.00
    • Chełmiec - lewa strona drogi krajowej w kierunku Limanowej - 3 sierpnia 2020 (poniedziałek)
    • Chełmiec - prawa strona drogi krajowej w kierunku Limanowej - 4 sierpnia 2020 (wtorek)
    • Mała Wieś – w dniu 5 sierpnia 2020 (środa)
  6. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  7. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Dzisiaj jest Gość Niedzielny, Niedziela, dla dzieci Promyczek. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.