1. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:
    • - w poniedziałek – uroczystość św. Małgorzaty, patronki naszego miasta
    • - w środę – święto św. Marii Magdaleny
    • - w czwartek – święto św. Brygidy, patronki Europy
    • - w piątek – wspomnienie św. Kingi, patronki naszej diecezji
    • - w sobotę – święto św. Jakuba, Apostoła
  2. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – w przyszłą niedzielę po mszach św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.
  3. Msza św. w intencji mieszkańców gminy Chełmiec od Wójta i całego samorządu będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.
  4. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską prowadzone są dzisiaj w parafii św. Jana Pawła II. Szczegóły w gablocie.
  5. Dziękujemy młodzieży z naszej parafii, która w tym tygodniu, pod kierunkiem ks. Michała, pracowała przy sprzątaniu dekoratorni w dolnym kościele oraz chóru. Bóg zapłać.
  6. Szkoła policealna TEB Edukacja zaprasza seniorów powyżej 50 roku życia na bezpłatne zajęcia w formie warsztatów florystycznych, kosmetycznych i masażowych. Więcej informacji w gablocie i siedzibie szkoły Rynek 16.
  7. Szkoła Cosinus w Nowym Sączu informuje o możliwości podjęcia bezpłatnej nauki dla dorosłych na różnych kierunkach. Więcej informacji w gablocie.
  8. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, dla dzieci Promyczek. Zachęcamy do czytania.