1. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.00 błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w środę wspomnienie św. Marty; w piątek św. Ignacego z Loyoli; a w sobotę św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W pierwszą sobotę czcimy Niepokalane Serce NMP, rano po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca. Natomiast o godz. 17.15 Misyjny Krąg Rodzin poprowadzi nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.
  5. Rozpoczęła się rekrutacja dzieci do integracyjnego żłobka „Wesołe Krasnoludki” w Biczycach Dolnych 262. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  6. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które są przeznaczone na pokrycie kosztów wykonanych prac przy naszym kościele a także za ofiary składane indywidualnie oraz dokonane wpłaty na bankowe konto parafii. Bóg zapłać!
  7. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela i Źródło.