1. Dzisiaj wychodząc z kościoła możemy nabyć cegiełkę z upominkiem. Zebrane środki będą przeznaczone na remont dachu naszego kościoła.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki naszej diecezji. Poświęcenie ziarna siewnego będzie po Mszy św. o godz. 630 i 1800.  
  3. W poniedziałek na Mszę św. o godz. 1800 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1730 Parafialny Apostolat Trzeźwości poprowadzi modlitwę różańcową. We wtorek na Mszę św. o godz. 1800 zapraszamy Akcję Katolicką nasze parafii z okazji 25 rocznicy reaktywowania Akcji Katolickiej w naszej diecezji. Po Mszy św. na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja do godz. 1800. Na zakończenie adoracji Koronka do Bożego Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę 13 września o godz. 2000 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Prosimy, aby na procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej przynieść świece lub lampiony. Figurę M.B. Fatimskiej w czasie procesji będą nieść przedstawiciele Akcji Katolickiej.
  4. Informujemy, że spotkania dla ministrantów będą według ustalonych grup w soboty od godz. 900. Spotkanie DSM w soboty o godz. 900. Rodziców prosimy o przypominanie swoim dzieciom należącym do LSO i DSM o tych spotkaniach.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na remont dachu naszego kościoła. Bóg zapłać.
  6. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Dzisiaj jest Gość Niedzielny i Niedziela.
  7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Stanisław Tabak i Jan Duda. Polećmy ich dusze miłosierdziu Bożemu …