1. Dzisiaj o godz. 2000 zapraszamy na kolejne nabożeństwo Fatimskie. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się tygodniowy Wielki Odpust w Limanowej. Szczegółowy program odpustu znajduje się na plakacie w gablocie ogłoszeń. W tym roku osoby, które chcą wziąć udział w pieszej pielgrzymce do Limanowej, nie mogą się do niej dołączyć po drodze, tylko muszą się zapisać na pielgrzymkę w parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego; we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej; w środę św. Korneliusza i Cypriana, męcz.; w piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży polskiej.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  W piątek o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do Mszy św. na zakończenie adoracji przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Wszystkich zachęcamy do prywatnej adoracji Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  4. Pierwsze spotkanie formacyjne dla uczniów klas VIII przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania będzie w czwartek 17 września br. o godz. 1900. Na to spotkanie zapraszamy obowiązkowo również rodziców. Ponieważ decyzją ks. Biskupa sakrament bierzmowania młodzież przyjmuje w swojej parafii dlatego na to spotkanie zapraszamy wszystkich uczniów kl. VIII naszej parafii bez względu na położenie szkoły do której uczęszczają. Na tym spotkaniu młodzież uczęszczająca do szkół poza naszą parafią może się zapisać na przygotowanie do bierzmowania w naszej parafii.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Wychodząc z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszki na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  6. Od przyszłej niedzieli przed kościołem będzie można złożyć swój podpis poparcia pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą Stop LGBT, której celem jest zakaz marszów LGBT na ulicach polskich miast. W zbieraniu podpisów prosimy o pomoc Akcję Katolicką i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii.
  7. Dziękujemy serdecznie Stowarzyszeniom naszej parafii za zorganizowanie w ostatnią niedzielę akcji, Cegiełka na remont dachu kościoła i wszystkim, którzy w niej wzięli udział. Podczas akcji zostało zebranych 9600 zł na remont dachu. Bóg zapłać! 
  8. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Dzisiaj jest Gość Niedzielny i Niedziela. W dalszym ciągu do nabycia są Kalendarze Rolników.