1. Dzisiaj wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Również dzisiaj możemy złożyć swój podpis pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą Stop LGBT.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w środę wspomnienie św. Pio z Pietralciny.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.  
  4. Po długiej przerwie wznawiamy próby scholi parafialnej. Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwszą próbę organizacyjną w najbliższy piątek 25 września na godz. 16.30 do salek parafialnych.
  5. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich informuje, że w dniu 29 września br. o godz. 18.45 w kościele św. Pawła Ap. w Bochni, ks. prof. Dariusz Oko wygłosi wykład „Gender jako zagrożenie dla całego społeczeństwa”. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w tym wykładzie.
  6. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont dachu naszego kościoła. Dziękując za dotychczas składane ofiary prosimy o dalsze wsparcie. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Modlitw o Trzeźwość.
  7. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Dzisiaj jest Gość niedzielny i Niedziela. Zachęcamy wszystkich do nabywania i czytania prasy katolickiej.