1. Komunikat.
2. Przypominamy, że nabożeństwo różańcowe jest codziennie o godz. 17.15 . Jutro w poniedziałek po I niedzieli miesiąca zapraszamy na godz. 17.15 na różaniec a następnie na Mszę św. i zmianę tajemnic różańcowych Wspólnoty Żywego Różańca.
3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej; a w środę NMP Różańcowej.
4. W czwartek na różaniec o godz. 17.15 zapraszamy wraz z rodzicami dzieci, które w tym roku przygotowują się do I Spowiedzi i Komunii św.
5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XX Dzień Papieski. Z racji Dnia Papieskiego po Mszach św. będzie okazja do wsparcia ofiarą składaną do puszki Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającej stypendiami uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.
6. Schola parafialna zachęca i zaprasza osoby grające na instrumentach muzycznych do współpracy w ramach oprawy muzycznej Mszy świętych dla dzieci oraz nabożeństw dla młodzieży. Zgłoszenia chętnych na próbie scholi w piątki o godz. 16.30 w salkach parafialnych lub u ks. Michała. 
7. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Dzisiaj jest: Gość niedzielny, Niedziela oraz dla dzieci młodszych i starszych Promyczek dobra. Wszystkich zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: Zofia Mróz. Wieczne odpoczywanie…