1. W związku z zamknięciem Cmentarzy dzisiaj nie będzie na cmentarzach żadnych nabożeństw. Msza św. zamówiona w kościele św. Heleny na cmentarzu w poniedziałek na godz. 700 będzie odprawiona w poniedziałek o godz. 800 w kościele Krzyża Świętego. Przypominamy, że w tym roku ze względu na epidemię przez cały miesiąc listopad możemy zyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Zachęcamy do zyskiwania odpustów i ofiarowania ich za naszych bliskich zmarłych.
  2. Jutro Dzień Zaduszny. Kościół modlitwą obejmuje wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. tylko w kościele Krzyża Świętego o godz. 630, 800, 930, 1600 i 1800. Przed Mszą św. będą wypominki i modlitwa za zmarłych. Z racji Dnia Zadusznego jutro nie będzie zmiany tajemnic różańcowych.
  3. Wypominki i różaniec za zmarłych będą w dni powszednie o godz. 1730 a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 930. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
  4. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: w środę wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek modlimy się o nowe powołania do służby Bożej w Kościele. W pierwszy piątek modlimy się w intencji misji i wspieramy misyjną działalność Kościoła ofiarami składanymi do skarbonki. W pierwszy piątek Msza św. dla dzieci o godz. 1630. Natomiast po Mszy św. o godz. 1800 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i nowenna do Miłosierdzia Bożego. W pierwszy piątek jak zwykle udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Okazja do spowiedzi z racji pierwszego piątku będzie w piątek od godz. 1600. W pierwszą sobotę rano po Mszy św. nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Natomiast o godz. 1715 Misyjny Krąg rodzin przeprowadzi nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca. W sobotę nie będzie wypominków za zmarłych.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na wypłacenie należności za wykonane prace przy naszym kościele oraz za ofiary składane dzisiaj na Seminarium duchowne w Tarnowie a także za dokonane w ostatnim czasie wpłaty dla parafii na bankowe konto parafii. Bóg zapłać.
  7. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Dzisiaj jest: Gość Niedzielny, Niedziela oraz dla dzieci młodszych i starszych Promyczek dobra.
  8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Zenon Bulanda, Edward Malaga, Jan Pawlik i Janusz Bocheński. Wieczne odpoczywanie …