1. Dzisiaj wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki dla osób najbardziej potrzebujących pomocy w naszej parafii.
  2. Różaniec za zmarłych z wypominkami w dni powszednie jest o godz. 1730.
  3. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zak.; w środę bł. Karoliny Kózkówny; w piątek św. Rafała Kalinowskiego; w sobotę Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.
  4. We środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek na godz. 1830 zapraszamy na spotkanie formacyjne do kościoła młodzież klas VIII Szkoły Podstawowej przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Ze względu na ograniczenia epidemiczne młodzież przychodzi na to spotkanie bez rodziców.
  6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza i Akcji Katolickiej.
  7. Od przyszłej niedzieli można będzie nabywać opłatki na stół wigilijny.
  8. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Dzisiaj jest Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Jerzy Niewiarowski, Zygmunt Ogurek i Stanisław Mrzygłód. Wieczne odpoczywanie …