1. Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest świętem patronalnym Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza. Z tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy w naszej parafii angażują się w działalność Akcji Katolickiej oraz wszystkim ministrantom i lektorom posługującym podczas sprawowanej liturgii. Bóg zapłać.
  2. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W najbliższą sobotę przypada 11. rocznica święceń biskupich Pasterza naszej Diecezji – Biskupa Andrzeja Jeża. W naszych modlitwach pamiętajmy w tym dniu o naszym Biskupie.
  4. Przyszła niedziela jest I niedzielą Adwentu i rozpoczyna nowy rok liturgiczny. Niech rozpoczynający się w przyszłą niedzielę czas adwentu będzie dla każdego z nas okazją do wyciszenia i refleksji nad własnym życiem. Szczególnie podczas Adwentu pamiętajmy o osobach ubogich, samotnych i potrzebujących pomocy. Przez cały rok możemy wspierać ubogich naszą ofiarą składaną do skarbonki św. Antoniego. W dalszym ciągu przychodząc do kościoła możemy nabywać świece rozprowadzane przez Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  5. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na wypłacenie należności za wykonane prace przy dachu naszego kościoła. Dziękując za dotychczasowe ofiary prosimy wszystkich, którzy mają taką możliwość o dalsze wsparcie. W tym roku pokryta powierzchnia dachu naszego kościoła wynosi blisko 1200 m2. Dlatego też koszt wykonanych prac jest bardzo wysoki. Serdecznie prosimy zwłaszcza osoby zamożne o wsparcie większą ofiarą tej inwestycji. Przypominamy, że można dokonywać wpłat bezpośrednio na bankowe konto parafii. Numer konta znajduje się na internetowej stronie parafii a także na przekazach, które można zabrać od sprzedających gazety. Wszystkim za okazane dobro dziękujemy. Bóg zapłać.
  6. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka: dzisiejszy Gość Niedzielny, Niedziela i dla dzieci Mały Gość Niedzielny z płytą zawierającą piosenki Magdy Anioł. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.  
  7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Małgorzata Mastalska. Wieczne odpoczywanie …