Skip links
Parafia p.w. Św. Heleny w Nowym Sączu

Pieśni wielkanocne naszego chóru

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania na portalu YouTube pieśni okresu Wielkanocnego, w wykonaniu naszego chóru parafialnego. Z oczywistych względów są to nagrania archiwalne a jednocześnie wciąż aktualne, bo o ponadczasowej treści. Pieśni: Zmartwychwstał Chrystus Król, Surrexit Pastor Bonus, Już Zbawiciel Jezus żyje, zostały wykonane podczas mszy św. w naszym kościele.
Dostęp do nagrań poprzez linki:

Można też użyć tag „parafia św. Heleny”.
Postaramy się sukcesywnie rozbudowywać zasób utworów na różne okresy roku liturgicznego, więc proszę o odwiedziny na YouTubie, subskrybenci mogą oczywiście liczyć na powiadomienia.
Serdecznie zapraszamy do bycia i przeżywania razem choć w ten sposób, z życzeniami rychłego spotkania „na żywo”.

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.