Rekolekcje dla młodzieży – kandydatów do bierzmowania
W miniony weekend młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania, uczestniczyła w rekolekcjach w Gródku nad Dunajcem.
Młodzież miała okazję pogłębić swoją wiarę, modlić się oraz reflektować nad tym ważnym etapem w swoim życiu duchowym. To był czas pełen modlitwy, wspólnoty i radości, a także wspaniała okazja do wzmacniania więzi z Bogiem i sobą nawzajem.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tych rekolekcji, a także młodzieży za otwarte serca. Prosimy o modlitwę, aby każdy z uczestników tych rekolekcji zbliżył się jeszcze bardziej do Boga na swojej drodze ku sakramentowi bierzmowania.




























































































