Skip links
Parafia p.w. Św. Heleny w Nowym Sączu

Otwarcie Klubu Seniora

W dniu 26 lutego 2019 r. z inicjatywy Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej rozpoczął działalność parafialny Klub Seniora.

Na pierwszym spotkaniu zebrała się spora grupa seniorów, którą przywitał ks. Proboszcz oraz Pani Bogusia prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. W naszym klubie najważniejsze cele jakie będziemy realizować to: pogłębianie wiedzy religijnej, pielęgnowanie – szczególnie w rodzinach – wartości chrześcijańskich i przekazywanie ich młodszym pokoleniom oraz współpraca z innymi grupami działającymi w parafii. Formą naszej działalności będą: wykłady, odczyty, projekcje filmów, pielgrzymki i wycieczki oraz wspólne rozmowy i zajęcia tematyczne. Spotykamy się w każdy wtorek od godziny 16.00 do 18.00 w pomieszczeniach Domu Parafialnego. Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów, którzy chcą w aktywny sposób spędzać czas.

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.