Skip links
Parafia p.w. Św. Heleny w Nowym Sączu

Synaj w Nowym Sączu – zapowiedź

Wielkimi krokami zbliżamy się do 14. spotkania młodzieży naszej diecezji – Synaj, podczas którego we wspólnocie tarnowskiego Kościoła celebrować będziemy czas spędzony z Bogiem. Tym razem spotkanie odbędzie się w Nowym Sączu. Zgromadzimy się w hali MOSIR, a następnie przejdziemy ulicami miasta do kościoła parafialnego Matki Bożej Niepokalanej na wspólną Eucharystię.

Więcej szczegółowych informacji na temat samego Synaju, jak i wszelkich innych wydarzeń, mających miejsce w okręgu nowosądeckim, a także w Parafii św. Heleny, można znaleźć na naszych stronach na Facebooku: Sącz Boga (okręg nowosądecki), Młodzi dla Młodych (Parafia św. Heleny).

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.