Skip links

XXXII Niedziela zwykła – 6.11.2022r.

Listopad jest szczególnym czasem pamięci o naszych zmarłych. Dlatego spotykamy się na Eucharystii, która jest zadatkiem przyszłej chwały. W niej także łączymy się w sposób duchowy z tymi, którzy po swojej śmierci przechodzą jeszcze czas oczyszczenia, oraz tymi, którzy już dostąpili chwały nieba. Wzbudźmy więc w sobie głęboką wiarę w to, że po śmierci nasze życie „zmienia się, ale się nie kończy”. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie Mszy św. będziemy uczestniczyć w adoracji Najświętszego Sakramentu.

Ogłoszenia

 

  1. Różaniec za zmarłych z wypominkami w dni powszednie jest o godz. 1730. W dalszym ciągu zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. W poniedziałek na wypominki i Mszę św. o godz. 1800 zapraszamy Wspólnoty Żywego Róża. Po Mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: w środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap.; w piątek św. Marcina z Tours, bp.; w sobotę św. Jozafata, bpa i męcz.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę na Mszę św. o godz. 1800 i spotkanie po Mszy św. na plebani zapraszamy Akcję Katolicką i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii.
  4. W czwartek na godz. 1730 na różaniec za zmarłych i Mszę św. zapraszamy młodzież klas VIII Szkoły Podstawowej przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców.
  5. W piątek o godz. 1800 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w Kościele Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji będzie zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na inwestycje parafialne. Zebranych zostało 20.570 zł. Bóg zapłać.
  8. Władze samorządowe miasta Nowego Sącza zapraszają w dniach od 6 do 8 listopada br. do udziału w obchodach 730-lecia lokacji Miasta. Program tych uroczystości w gablocie ogłoszeń i na plakatach.
  9. Dzisiaj o godz. 1500 na plebani spotkanie nowej Rady Duszpasterskiej naszej parafii.
  10. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka.

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.