Skip links

Niedziela Chrztu Pańskiego – 08.01.2023 r.

Wspomnienie chrztu Pana Jezusa w Jordanie, kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tak zwany okres zwykły, w ciągu roku.

  1. W tym tygodniu w środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. W środę na Mszę św. o godz. 1800 i spotkanie po Mszy św. na plebani zapraszamy Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii.
  3. Parafia Ducha Świętego w Nowym Sączu organizuje kurs przedmałżeński w formie warsztatów. Rozpoczęcie w piątek, 13 stycznia, Mszą św. o godz. 1800. Więcej informacji o kursie i sposobie zgłaszania się na stronie internetowej parafii Ducha Świętego lub na plakacie. Ilość miejsc ograniczona.
  4. Katolickie Stowarzyszenie „CIVITAS CHRISTIANA” w Nowym Sączu zaprasza na Spotkanie z Biblią  „Księga Rut w oczekiwaniu na Mesjasza …” Cykl -Biblijna Historia zbawienia. Spotkanie poprowadzi: ks. dr hab. Piotr Łabuda w środę 11 stycznia 2023 roku o godzinie 1700 w Domu Gotyckim ul. Lwowska 3, Nowy Sącz.
  5. Parafialny Klub Seniora działający w ramach Akcji Katolickiej przy naszej parafii ogłasza Konkurs kolęd i pastorałek dla dzieci do lat 7 i dla dzieci starszych do lat 14. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Jednocześnie osoby, które chciałyby wspomóc nas w przygotowaniu nagród prosimy o kontakt telefoniczny ( numer jest podany w gablocie Akcji Katolickiej) lub z ks. Tomaszem. Konkurs odbędzie się w niedzielę 29 stycznia po Mszy św. o godz. 1100 w salce obok Świetlicy Środowiskowej.
  6. W sobotę 14 stycznia zakończymy tegoroczną Wizytę duszpasterską. W związku z tym gdyby były takie rodziny, które w wyznaczonym terminie Kolędy nie mogły się spotkać z kapłanem, a chcą aby ich odwiedzić, prosimy by to zgłosić w zakrystii. Księża będą odwiedzać te rodziny w piątek 13 stycznia od godz. 1500. Podajemy porządek kolędy.
  7. Porządek wizyty duszpasterskiej

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.