Skip links

V Niedziela zwykła – 05.02.2023 r.

Jezus zaprasza nas, abyśmy przemieniali ten świat. Usłyszymy o soli ziemi, światłości świata, mieście położonym na górze i o lampie, która ma świecić wszystkim. Chciejmy odnaleźć się w tych obrazach.

  1. W poniedziałek na Mszę św. o godz. 1800 zapraszamy Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1730 Parafialny Apostolat Trzeźwości poprowadzi modlitwę różańcową. W poniedziałek godz. 1800 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz. a w piątek św. Scholastyki.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy Świętej będzie spotkanie organizacyjne dla tych osób, które w naszej parafii chcą rozpocząć 33 dniowe rekolekcje oddania. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego nie zapomnijmy w tym dniu o odwiedzinach i modlitwie w ich intencji.
  4. Dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej przy Parafii Świętej Heleny w Nowym Sączu, ogłasza nabór do klasy I oraz do oddziału zerowego na rok szkolny 2023/2024. Szczegółowe informacje oraz druki wniosków można otrzymać w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na remont schodów do naszego kościoła. Bóg zapłać.
  6. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka.
  7. W ostatnim tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odszedł do wieczności Zbigniew Legutko. Wieczne odpoczywanie …

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.