Skip links
REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY, GOSŁAWICE, REKOLEKCJE PRZED BIERZMOWANIEM, Parafia św. Heleny, Nowy Sącz, Święta Helena, Dekanat Nowy Sącz, galeria parafii św. Heleny

Rekolekcje dla młodzieży w Gosławicach

W dniach 5-7 kwietnia 2024 roku odbyły się niezwykłe rekolekcje dla młodzieży w malowniczych Gosławicach, w klasztorze Sióstr Kanosjanek.

To wyjątkowe wydarzenie stanowiło bezpośrednie przygotowanie naszej młodzieży do sakramentu bierzmowania, będącego ważnym etapem ich duchowym życiu.

Podczas tych intensywnych dni, nasza młodzież miała okazję zgłębić swoją wiarę, odkrywać jej znaczenie w codziennym życiu oraz przygotować się na głębsze zaangażowanie w Kościele. To niezwykłe doświadczenie nie byłoby możliwe bez zaangażowania naszych utalentowanych animatorów, którzy wspierali uczestników podczas każdego kroku ich duchowego rozwoju, oczywiście pod czujnym okiem ks. Krzysztofa.

Rekolekcje to nie tylko czas modlitwy i refleksji, ale także okazja do spotkania rówieśników, dzielenia się doświadczeniami oraz wzajemnego wsparcia. Atmosfera w klasztorze była nasycona duchową energią, która napawała serca wszystkich uczestników nadzieją i pokojem.

Jako że rekolekcje były bezpośrednim przygotowaniem młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania, to zapraszamy do przeczytania artykułu w Gościu Niedzielnym  – właśnie o przyjęciu tegoż sakramentu.
Artykuł w Gościu Niedzielnym

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tych niezapomnianych dni, przede wszystkim rodzicom oraz księdzu proboszczowi. Dziękujemy również młodzieży. Wasze zaangażowanie i otwarte serca sprawiły, że te rekolekcje były nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale także autentycznym spotkaniem z Bogiem i z samym sobą.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.