Skip links

II Niedziela zwykła – 15.01.2023 r.

W drugą niedzielę zwykłą chcemy razem z Janem Chrzcicielem wołać: „Oto Baranek Boży!”.

  1. W nachodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Antoniego, opata; w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa; w sobotę św. Agnieszki.
  2. Od środy rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan. W sobotę przypada Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka.
  3. We wtorek na Mszę św. o godz. 1800 i spotkanie po Mszy św. na plebani zapraszamy Parafialny Zespół Caritas.
  4. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W czwartek na Mszę św. o godz. 1800 zapraszamy młodzież z klas VIII Szkoły Podstawowej przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W miarę możliwości na tę Mszę św. zapraszamy także rodziców.
  6. W przyszłą niedzielę 22 stycznia zapraszamy na godz. 1600 do naszego kościoła na Koncert kolęd w wykonaniu chóru i grupy młodzieżowej naszej parafii. Więcej
  7. W sobotę zakończyliśmy Wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Dziękujemy tym wszystkim, którzy znaleźli czas, aby się z nami spotkać za życzliwe przyjęcie w Waszych domach oraz za ofiary złożone przy tej okazji na nasze utrzymanie i na potrzeby parafii. Bóg zapłać!
  8. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Wszystkich zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Jan Jasiński i Stanisława Legutko. Wieczne odpoczywanie…

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.