Skip links

Poniedziałek Wielkanocny – 10.04.2023 r.

Zmartwychwstanie Jezusa jest tak wielkim wydarzeniem, że nie chcemy ograniczać jego świętowania tylko do jednego dnia. Dlatego także dzisiaj przychodzimy na Eucharystię, żeby spotkać się z Nim, jak kobiety z dzisiejszej Ewangelii. Chcemy – jak one – upaść Mu do stóp i oddać pokłon. Chcemy w czasie tego spotkania zjednoczyć się z Nim, aby umocnić się do dawania świadectwa o zmartwychwstaniu naszym codziennym życiem.

Ogłoszenia

  1. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy Oktawę Wielkanocy. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. W środę na Mszę św. o godz. 1800 i spotkanie po Mszy św. na plebani zapraszamy Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Przyszła niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. W naszej parafii o godz. 1500 nabożeństwo dla uczczenia Jezusa Miłosiernego.
  2. Niedziela Bożego Miłosierdzia jest patronalnym świętem Caritas. W przyszłą niedzielę o godz. 930 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich ofiarodawców wspierających osoby potrzebujące pomocy oraz w intencji wolontariuszy z Parafialnego Zespołu Caritas i Szkolnych Kół Caritas. Z racji święta Miłosierdzia w przyszłą niedzielę wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  3. W środę, czwartek i piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800 młodzież z klas VIII Szkoły Podstawowej na bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. Parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary ze św. Janem Pawłem II. Są to ośmiotygodniowe rekolekcje w życiu codziennym. Pierwsze spotkanie w czwartek 20 kwietnia, o godz. 1730 w Sali Przemienienia Pańskiego. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  5. W dalszym ciągu zachęcamy do nabywania świątecznej prasy katolickiej.
Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.