Skip links
Oaza Radosnych Serc, 2023

Oaza Radosnych Serc

W Ośrodku Sióstr Józefitek na Radnej Górze w dniach 29.07.2023- 5.08.2023 odbyła się oaza Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Radosne Serca.

Cały pobyt przepełnionym był różnymi zajęciami, które zorganizowali nasi wolontariusze. Były to między innymi zajęcia plastyczne, kreatywne, manualne, muzyczne, muzyczno-ruchowe, kulinarne czy zawody sportowy. Każda z tych form aktywności sprawiała naszym podopiecznym wiele radości. Poza zajęciami tematycznymi był także czas na rozmowy przy kawie, gry planszowe, spacery po okolicy.

Poza tym grupa wybrała się także na wycieczkę do Osady Leśnej „Doboszówka” w Modliborzycach, gdzie brali udział w warsztatach pt. Od Ziarenka do Bochenka, a także mogli zwiedzić mini zoo, które znajdowało się w ośrodku.

Bardzo serdecznie dziękujemy wolontariuszom, którzy bezinteresownie poświęcili swój czas, aby pomóc i sprawić radość innym. Dziękujemy także wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji tego wyjazdu!

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.