Skip links
2023.09.20 - SPOTKANIE POOAZOWE RADOSNYCH SERC, Parafia Helena, informacje, Nowy Sącz

Spotkanie pooazowe Radosnych Serc

W niedzielę, 17 września 2023 roku, mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkowe spotkanie integracyjne, które zgromadziło na jednym miejscu naszych wspaniałych wolontariuszy, osoby z niepełnosprawnością oraz ich oddanych rodziców. Celem tego spotkania było nie tylko podziękowanie wszystkim zaangażowanym w nasze działania, ale przede wszystkim budowanie mostów porozumienia i wzajemnego wsparcia wśród wszystkich uczestników.

W atmosferze serdeczności i wzajemnego zrozumienia mieliśmy szansę dzielić się doświadczeniami, historiami oraz wyznawane wartości. Był to również czas, który pozwolił nam na chwilę relaksu i radości spędzonej wśród ludzi, którzy dzielą te same idee i pasje. Każdy z nas miał okazję poczuć się ważnym i docenionym członkiem tej niezwykłej społeczności.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tego spotkania. Wasze zaangażowanie, wsparcie i chęć pomocy są dla nas nieocenione. Dzięki Wam udało się stworzyć miejsce, gdzie każdy mógł poczuć się akceptowany, zrozumiany i otoczony troską. Mamy nadzieję, że takie chwile będą się powtarzać i staną się stałą częścią naszej misji.

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.