Skip links
2023.10.01 - JUBILEUSZ MAŁŻEŃSTW, Parafia Helena, informacje, Nowy Sącz

Jubileusz małżeństw w naszej parafii

1 października 2023 roku, w kościele parafialnym w Parafii św. Heleny o godzinie 9:30, miało miejsce niezwykłe wydarzenie, które zgromadziło parafian w wyjątkowym celu. Małżeństwa z pięćdziesięcioletnim oraz dwudziestopięcioletnim stażem wspólnie uczestniczyły we Mszy Świętej, podczas której odnowiły swoje przyrzeczenia małżeńskie. Był to wzruszający moment dla wszystkich obecnych, symbolizujący nieprzemijającą miłość i trwałość sakramentu małżeństwa.

Z tej okazji, Biskup Tarnowski udzielił wszystkim małżeństwom specjalnego błogosławieństwa, podkreślając znaczenie trwałości i wzajemnego wsparcia w życiu małżeńskim. To była chwila głębokiej refleksji i wdzięczności za lata spędzone razem, za wspólne przeżyte radości, ale też trudności, które jeszcze bardziej wzmocniły więzi małżeńskie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za uczestniczenie w tym ważnym wydarzeniu oraz wyrażenie wsparcia i modlitwy dla jubilatów. Było to świadectwo piękna i wartości małżeństwa, które jest fundamentem rodziny i społeczności.

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.