Skip links
MIKOŁAJKI 2023, Parafia św. Heleny w Nowym Sączu, cz.1

Mikołajki 2023, czyli kto w parafii św. Heleny jest “grzeczny”

W Parafii św. Heleny w Nowym Sączu rozbrzmiały dzwonki radości, gdyż odwiedził ją nie kto inny, jak sam św. Mikołaj! Wśród świątecznej atmosfery, z workiem pełnym prezentów, Mikołaj obdarował grupy działające przy parafii, rozdając liczne upominki.

Jego wizyta była wyjątkowym momentem, szczególnie dla dzieci – zarówno tych młodszych, jak i starszych. Ale św. Mikołaj nie zapomniał także o innych – w jego hojnych dłoniach znalazło się coś dla każdego, kto okazał się być grzeczny. To była prawdziwie cudowna i niezapomniana chwila dla całej wspólnoty parafialnej! 🎁✨🎄

Galeria zawiera sporą ilość zdjęć 😀

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.