Skip links

Grono DSM z nowymi dziewczynkami

Z ogromną radością i niekłamanym wzruszeniem informujemy, że nasza parafialna rodzina wzbogaciła się o sześć nowych członkiń Dziewczęcej Służby Maryjnej. Te młode damy, po kilkumiesięcznym okresie intensywnego przygotowania, mają teraz zaszczyt nosić miano posłannic Maryi.

Uroczystość przyjęcia do Dziewczęcej Służby Maryjnej odbyła się w naszym kościele parafialnym 10 grudnia 2023 roku. Był to moment pełen wzruszeń i duchowej radości, zarówno dla dziewczynek, jak i dla ich rodzin oraz całej wspólnoty parafialnej. Ksiądz proboszcz, z wielką troską i pasterskim sercem, udzielił im błogosławieństwa, symbolicznie wprowadzając je w nowy etap życia religijnego.

Dziewczęca Służba Maryjna to nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim odpowiedzialność i szansa na duchowy rozwój. Nasze nowe członkinie, przez swoje zaangażowanie, modlitwę i służbę, będą aktywnie uczestniczyć w życiu naszej wspólnoty, na wzór Matki Bożej, stając się wzorem wiary i oddania dla rówieśników.

Wszystkim członkiniom Dziewczęcej Służby Maryjnej życzymy obfitości łask Bożych, wytrwałości w modlitwie oraz radości z pełnionej służby. Niech Maryja, nasza Niebieska Matka, prowadzi je i strzeże na każdym kroku ich duchowej drogi.

Galeria zawiera sporą ilość zdjęć 😀

Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.