Skip links
2 NIEDZIELA ZW., Ogłoszenia Duszpasterskie, Parafia Helena, informacje, Nowy Sącz

2. NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.2024 r.

„Nauczycielu – gdzie mieszkasz?” – pytają Jezusa dwaj uczniowie w dzisiejszej Ewangelii. „Chodźcie a zobaczycie” – odpowiada Jezus. To zaproszenie skierowane jest również do nas. Droga uczniów Jezusa nie prowadzi na bezdroża, ale ma ściśle określony cel. Na początku tej Eucharystii wzbudźmy w sobie szczere pragnienie poznania i naśladowania Chrystusa w naszym życiu.

2. Niedziela Zwykła – 14.01.2024

  1. Dzisiaj w naszym kościele o godz. 1700 Koncert kolęd w wykonaniu Chóru parafialnego i zespołu Gospel z Nowego Sącza. Serdecznie zapraszamy.
  2. W nachodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: w środę wspomnienie św. Antoniego, opata; a w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa. Od czwartku rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
  4. W piątek 19 stycznia kończymy tegoroczną Wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Rodziny, które w wyznaczonym czasie nie mogły spotkać się z kapłanem a chcą przyjąć księdza po kolędzie mogą to zgłosić w zakrystii. W sobotę od godz. 900 będziemy odwiedzać te rodziny.
  5. Parafia w Świniarsku zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Arka Noego, który odbędzie się w niedzielę 28 stycznia o godz. 1600 w kościele w Świniarsku. Bilety w cenie 40 zł. do nabycia w zakrystii lub kancelarii parafialnej w Świniarsku. Dzieci do 14 lat mają wejście darmowe.
  6. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka. Wszystkich zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – KLIKNIJ TUTAJ.
Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.