Skip links
Ogłoszenia Duszpasterskie, Parafia Helena, informacje, Nowy Sącz

20. NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08.2023 r.

XX Niedziela Zwykła 20.08.2023
Odpust parafialny – św. Heleny

1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Piusa X, pap.; we wtorek NMP Królowej; w czwartek święto św. Bartłomieja, Ap.; w sobotę uroczystość NMP Częstochowskiej. W środę po Mszy św. o godz. 18:00 nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy a w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.
2. W środę 23 sierpnia o godz. 17:00 rozpocznie się Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia w Nowym Sączu i trwać będzie do niedzieli 27 sierpnia. W środę o godz. 18:00 Mszę św. w 60. rocznicę Koronacji Obrazu Matki Bożej Pocieszenia odprawi Bp tarnowski Andrzej Jeż. Szczegółowy program odpustu wywieszony jest na afiszach.
3. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont schodów naszego kościoła.
4. W piątek 25 sierpnia o godz. 6:00 z parkingu przy naszym kościele wyjazd autokaru na wejście Pieszej Tarnowskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. W zakrystii jeszcze można się zapisać na wyjazd.
5. Do nabycia jest  niedzielna prasa katolicka.
6. W naszym kościele można dzisiaj zyskać odpust zupełny. Wypełnijmy teraz pozostałe warunki odpustu. …
7. W ostatnim tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszły do wieczności: Stefania Mirek, Helena Sułkowska i Danuta Dobosz. Wieczne odpoczywanie …
Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.