Skip links
31. Niedziela Zwykła, Ogłoszenia Duszpasterskie, Parafia Helena, informacje, Nowy Sącz

31. NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2023 r.

Bardzo często bywamy rozczarowani sobą, innymi lub światem wokół nas, ponieważ różne są nasze osobiste cele. Uczestnicząc w Eucharystii w postawie uniżenia przed Bogiem, odkrywamy prawdziwą drogę do naszego wywyższenia przez postawę służby i pokory na wzór Jezusa. Niech ta święta liturgia będzie prawdziwym spotkaniem z Tym, który nie rozczarowuje.

XXXI Niedziela Zwykła 5.11.2023 r

Ogłoszenia 

  1. Różaniec za zmarłych z wypominkami w dni powszednie jest o godz. 1730. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. W poniedziałek na wypominki i Mszę św. o godz. 1800 zapraszamy Wspólnoty Żywego Róża. Po Mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy: w czwartek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap. a w sobotę św. Marcina z Tours, bp.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W środę na Mszę św. o godz. 1800 i spotkanie po Mszy św. na plebani zapraszamy Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w Kościele Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji będzie zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na inwestycje parafialne. Bóg zapłać.
  6. Władze samorządowe miasta Nowego Sącza zapraszają do udziału w obchodach 731-rocznicy lokacji Miasta. Program tych uroczystości w gablocie ogłoszeń i na plakatach.
  7. Do nabycia jest niedzielna prasa katolicka.
  8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności: Elżbieta Dąbrowska, Wanda Timler i Jadwiga Sułkowka-Mazur. Wieczne odpoczywanie …
Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.