Skip links
VIII FESTYN PARAFIALNY, spotkania w parafii, zabawa, Parafia Helena, informacje, Nowy Sącz

VIII FESTYN PARAFIALNY – zapraszamy!

Zapraszamy  na VIII Festyn Parafialny organizowany przez naszą parafię. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w rodzinnej atmosferze pełnej muzyki, zabaw i lokalnych smakołyków. Festyn odbędzie się 16 czerwca 2024 roku, na placu przy Astro-Centrum w Chełmcu, a jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 14:30.

Rozpoczynamy razem z parafialną orkiestrą dętą z Marcinkowic, a następnie zanurzymy się w dźwiękach utworów w wykonaniu Parafialnej Scholki i Rozśpiewanych Helenek. Nie zabraknie też regionalnych rytmów w wykonaniu zespołu „Czepiec” oraz biesiadnych melodii z Podegrodzia. Na zakończenie, zabawa taneczna z zespołem „Mirage” porwie Was do tańca aż do późnych godzin wieczornych!

Dla dzieci przygotowaliśmy sportowe gry i konkursy, a także przejażdżki autokarem retro i dmuchańce. Nie zapomnieliśmy również o losowaniu głównych nagród loterii fantowej, a nagrody – jak zwykle – bardzo atrakcyjne!.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem festynu, dostępnym na załączonym plakacie. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji do wspólnej zabawy i świętowania!

VIII FESTYN PARAFIALNY, spotkania w parafii, zabawa, Parafia Helena, informacje, Nowy Sącz
Strona wykorzystuje pliku cookies. Nie zbieramy informacji, niczego nie przekazujemy.